Serial irani   دانلود آهنگ جدید   قاب آیفون   مکمل های بدنسازی   کفپوش بیمارستانی   دوچرخه ثابت طاهالند   اخبار ورزشی   سریال   آهنگ قدیمی   سایت دانلود آهنگ   دانلود موزیک جدید   دانلود اهنگ   سایت پیش بینی   دوربین تحت شبکه داهوا   خرید بکلینک   خرید اکانت اسپاتیفای   خرید سرور مجازی   خرید صندلی پزشکی   دوربین مداربسته   شیشه بالکن   سیگنال فارکس   لایسنس رایگان نود 32   یوزر پسورد نود 32   سئو سایت   لایسنس نود32   آپدیت نود 32   بک لینک   
 محتوا وان محتوا وان .

محتوا وان

توليد محتوا چيست - نكاتي در باب توليد محتوا

توليد محتواي خوب و با كيفيت بالا براي پيشبرد يك كسب و كار به سمت هدف آن بسيار حياتي و ضروري است. هر روز بالاي چندين ميليون بلاگ آپديت مي شود و افراد به دنبال محتواي خوب و كار آمد براي انتخاب محصولات و خدمات خود هستند. اينجا است كه توليد محتوا بسيار معنا پيدا مي كند و باعث مي شود كه ما اين مقاله به عنوان توليد محتوا چيست را براي راهنمايي عزيزان توليد نماييم.

 

توليد محتوا چيست

شايد به عمومي ترين حالت بتوان آن را يك هنر ناميد. توليد محتوا چيزي وراي قلم برداشتن و خط خطي كردن صفحات مختلف است.

اين فرآيند به 3 بخش مهم و تاثير گذار نگارش، ويرايش و بازبيني تقسيم مي شود.

محتوا  به طور كلي يك ابزار عالي براي انتقال اطلعات مورد نظر در باره محصولات و خدمات از يك نقطه به نقطه اي ديگر است كه امروزه در دنياي ديجيتال و در حوزه معرفي خدمات، سرويس ها و حتي كامنت افراد ورود پيدا كرده است.

اين محتوا از طريق مديوم هاي مختلف و كانال هاي ارتباطي مختلف مانند راديو،تلويزيون، اينترنت و ... انتقال داده مي شود.

 

توليد كننده محتوا چه كسي است ؟

توليد كننده محتوا كه به آن خلق كننده محتوا نيز مي گويند، فردي است كه محتوا را خلق كرده و سپس در كانال هاي مناسب و با توجه به  استراتژي بازاريابي كسب و كار آن را به اشتراك مي گذارد. اين خلق محتوا مي تواند در حوزه هاي پست هاي خبري، خبرنامه، رسانه هاي شبكه هاي اجتماعي، تصوير، و ديگر موارد قابل استفاده باشد.

ديگر امروزه استفاده از كاتالوگ ها و بروشور ها از كار افتاده است و توليد محتوايي كه در اين حوزه ها انجام مي شد جاي خود را به فضاي ديجيتال سپرده است. نياز به توليد محتوا هر روز بيش از پيش احساس مي شود و خيلي مهم است كه بدانيد كه چه تاثيري بر كسب و كار شما مي گذارد پس اميدواريم با ادامه همراهيتان در اين مقاله پاسخ مناسبي در باره اين سوال دريافت نماييد. در ادامه نياز به توليد محتوا را از چمند جنبه مختلف بيان مي كنيم.

توليد محتوا نوعي ART يا هنر است كه بسيار فراتر از يك مطلب و نوشته است و ايجاد يك متن كه حاوي كلمات مناسب براي انتقال يك منظور از طريق جملات منسابي باشد يك راهكار بسيار متفاوت و مقرون به صرفه براي ارتباط با مشتريان و ارائه خدمات يك كسب و كار است. جذب مشتري و ايجاد Customer Pool و يا جامعه اي كه مصرف كننده در آن قرار مي گيرد و ايجاد يك Community آنلاين از ققسمت هاي مثبت اينقضيه است.

چرا به توليد محتوا نياز داريم

 

محتوا نشان دهنده شخصيت برند شما است

در نگاه اوليه كه مشتري يا كاربري به كسب و كار شما مي اندازد، افراد لوگو فونت و تركيب بندي رنگ هاي شما را مي بينند. اما تولي يك محتواي مرغوب باعث مي شود كه اين افراد تصميم هاي كامل تري بر اساس اين نگاه ها بگيرند و ترجيح بدهند كه از كسب و كار شما بيشتر بدانند. اين دانش در آينده ميتواند به منظور هاي مختلفي از بازاريابي استفاده شود.

اگر مراحل برندينگ و توليد هويت بصري را بدانيد، قطعا مي دانيد كه بازاريابي و ماركتينگ ويژوال چه تاثيري در انتقال برند مسيج دارد. در ادامه و در كنار داستاني كه از يك برند در حال بازگو شدن است، لازم است كه ماركتينگ محتوا به گونه اي باشد كه انتقال دهنده داستان وباشد و به عنواني به صورت مكمل هويت بصري براي كسب و كار عمل كند.

در راستاي اين موضوع قطعا به اين مرود واقف هستيد كه زماني كه كتاب تن تن را مي خوانديد، با وجود محتوا هاي جذاب آن، اگر متني را نمي ديديد شايد 90 درصد محتوا از بين مي رفت و تنها تبديل به اشكال كارتوني نا مفهومي مي شد. در اينجا است كه بازاريابي محتوا اهميت خود را به رخ مي شكد.


برچسب: توليد محتوا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۰:۵۳ توسط:وب مستر موضوع: